Lego uyumlu mobilyalarla yaratıcılığınızı artırın!

| İlginç Haberler

Lego tutkunu çocuk ve yetişkinlere müjde! İtalyan mobilya tasarım markası, Lego uyumlu mobilyalar üretti.

Yazıyı paylaş:

Sevdiğiniz Lego oyuncaklarını şimdi ev dekorasyonunuzun bir parçası olarak kullanabilirsiniz.

Hayal dünyamızı genişleten, keyifli bir oyun alanı sağlayan Lego, son zamanlarda çocukların olduğu kadar yetişkinlerin de gözdesi. Lego koleksiyonu yapan yetişkinlerin sayısı da oldukça fazla. Hâl böyle olunca Lego’lar da her gün yenileniyor, çeşitleri çoğalıyor.

 

 

 

Hayal gücüyle şekillenen dolaplar…

Lego’larla oynamak ne kadar keyifli olsa da onları tek tek toplamak zordur. Üstelik etrafa dağılan Lego parçaları, hareket alanınızı kısıtlar. İtalyan mobilya tasarım markası NINE, Lego uyumlu mobilyalar üreterek, bu sorunu tamamen ortadan kaldırıyor.

 

 

Lego uyumlu dolaplar; sade bir görünüme sahip. Dolapların yüzeyine Lego blokları takarak, istediğiniz şekli verebilir, sevdiklerinize mesaj yazabilirsiniz. Dolabınızı değiştirmek istediğinizde; farklı tasarımlar ve renkler deneyerek bambaşka bir dolaba sahip olabilirsiniz.

 

 

Dilerseniz, dolapları mobilya olarak kullanabilir dilerseniz çocuğunuz ve kendiniz için oyun alanı olarak değerlendirebilirsiniz. Lego’larla yaptığınız farklı tasarımlar motivasyonunuzu artıracaktır. Bu mobilyalar  ebeveynlerin çocuklarıyla birlikte vakit geçirmesi için de iyi bir fırsat.

Özellikle anne, babalar için Lego uyumlu dolapların belki de en güzel yanı oyun bittiğinde etrafı toplamak zorunda kalmamak… Üstelik çocuğunuzun eserlerini daha rahat seyredebilirsiniz.