Zingat.com Türkiye’yi temsil etti!

| Emlak Trendleri

Seçkin gayrimenkul portallarının bir araya geldiği global konferansta Türkiye’yi Zingat.com temsil etti.

Yazıyı paylaş:

“Emlak. Bilgi. Güven.” sloganıyla yola çıkan gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu Zingat.com CTO’su ve Kurucu Ortağı Mehmet Erkek, 28 Şubat-1 Mart 2018 tarihleri arasında Bangkok’ta 22’ncisi düzenlenen Property Portal Watch’a katıldı. Mehmet Erkek, dünyanın en prestijli gayrimenkul sitelerinin üst düzey yöneticilerinin katıldığı konferansta yapay zekânın gayrimenkul sektöründe kullanımı üzerine bir konuşma gerçekleştirdi.

 

Property Portal Watch’ta Türkiye’yi Zingat.com temsil edecek

Gayrimenkulde bilgi ve verinin değerini öne çıkaran çalışmaları ve projeleriyle dikkat çeken Zingat.com, gayrimenkul sitelerinin bir araya geldiği dünyanın en seçkin konferansı olan Property Portal Watch’ta Türkiye’yi temsil etti. Bu yıl 28 Şubat-1 Mart tarihleri arasında Tayland’ın başkenti Bangkok’ta 22’ncisi düzenlenen etkinlikte, Zingat.com CTO’su ve Kurucu Ortağı Mehmet Erkek konuşmacı olarak yer aldı.

 

“Gayrimenkulde doğru bilgi için yapay zekâya yatırım yapıyoruz”

 

Yapay zekâ ve gayrimenkul sektörü

Mehmet Erkek, sektörün nabzını tutması ile öne çıkan Property Portal Watch’ta konuşmasını yapay zekânın gayrimenkul sektöründe kullanımı ve geliştirilmesi gereken stratejiler üzerine yaptı.

Her yıl gayrimenkul sektöründeki en yeni gelişmelerin takip edilmesini sağlayan ve network imkânı sunan bu etkinliğin sektör temsilcileri için son derece önemli olduğunu vurgulayan Mehmet Erkek, “Böylesine prestijli bir konferansta Türkiye’yi Zingat.com adına temsil edeceğim. Dünyanın önde gelen yüzlerce gayrimenkul sitesinin üst düzey yöneticisine yapay zekâyı anlatmak bizim için son derece sevindirici. Konferansta yapacağım konuşmada, özellikle son yıllarda herkesin konuştuğu yapay zekânın gayrimenkul sektöründe nasıl bir rolü olduğunu ve yapay zekâ teknolojilerinde verinin önemini aktaracağım” dedi.